SEO

Arama Motoru Optimizasyonu

Tüm Paketlerde

Öne Çıkan Özellikler

Meta Oluşturma

Kelime analizleri sonucunda sizinle ortak belirlediğimiz kelimeler için google’ın anlayacağı şekilde meta açıklamaları oluşturulur.

İçerik Üretimi

Google sıralamasında yukarılarda çıkmanızı sağlayacak şekilde olan içeriğiniz güncellenir yada yenisi üretilir.

Arama Motoru Kaydı

Google,Bing,Yandex gibi arama motorlarının harita ve şirket kayıtlarına eklenirsiniz. Böylece kullanıcıların aramalarda sizi bulma şansı artar.

Site Analizi

Web siteniz SEO uzmanları tarafından incelenerek google sıralamanızı yükseltmek için sitenizde yapmanız gereken değişiklikler raporlanır

Rakip Analizi

Rakiplerinizin hangi anahtar kelimelerde güçlü oldukları ve nerelerde zayıf oldukları belirlenir. Bu sayede etkili bir SEO stratejisi geliştirilir.

Görseller İçin SEO

Görselleriniz için de ayrı olarak SEO çalışması yapılarak alternatif metinleri girilir.

Ürünler İçin SEO

Ürün sayfalarınızın içerikleri ve ürün tanımları incelenerek. Arama motorlarına göre optimize edilir.

Esnek Plan

15’den fazla anahtar kelime üzerinde SEO çalışması yapmak istiyorsanız. Teklif isteğinizde belirterek planınızı genişletebilirsiniz.

hala emin değil misiniz?

Yönettiğimiz Bazı Sayfaları İnceleyin

Tamamen emin olmanın en iyi yolu önceki çalışmalarımıza ve referanslarımıza bakmaktır.

Tasarım Özellikleri

Tüm web sayfaları güncel wordpress altyapısı ile tasarlanır. Responsive (Adaptif) altyapı sayesinde websitesi tablet, telefon gibi farklı ekran boyutlarına uyum sağlar.

 

Hosting Özellikleri

Kullandığımız %99 çalışma garantili ve SSL destekli sunucular sayesinde siteniz her zaman güvende kalır. Düzenli alınan yedekler ile de sitenizin bir kopyası daima saklanır.

E-Mail Özellikleri

[email protected]ız.com uzantılı kurumsal mail adresleri 250mb depolama alanı ile teslim edilmektedir. Tüm mail sağlayıcılar ile uyumlu olmakla birlikte talep doğrultusunda depolama alanı arttırılabilmektedir.

Sosyal Medya Özellikleri

Sürekli değişen ve gelişen sosyal kanalların yönetimi için gerekli özgün içeriği profesyonel tasarımcılar ile hazırlıyoruz. Müşterilerinizle olan iletişimi marka kimliğinize uygun şekilde kuruyoruz.

Arama Motoru Kaydı

Websitenizi ücretsiz arama konsoluna entegre ediyoruz. Böylece müşterilerin sizleri Google’da bulabilmesi için dijital dünyadaki ilk ayak izinizi oluşturuyoruz.

Analiz Özellikleri

En güncel analiz araçları ile siteniz düzenli olarak takip ediyor ve isteğiniz doğrultusunda sizler güncel durumunuz hakkında bilgi veriyoruz.

İlk sizin haberiniz olsun!

Söz, sadece süper fırsatları ve eğitim haberlerini göndereceğiz.

Tebrikler, Artık en süper fırsatlardan ilk sizin haberiniz olacak.