Eğitimler

Wordpress ile Web Tasarım

Ücretsiz ve sürekli güncel wordpress altyapısı kullanılarak blog sitelerinden e-ticaret sitelerine kadar ihtiyacınız olabilecek her türlü web sitesini tasarlamayı öğreten bir eğitim.

11 Ders

Arama Motoru Optimizasyonu

Günümüzde en çok kullanılan arama motoru Google başta olmak üzere belirlediğiniz anahtar kelimelerde ilk sıralarda çıkmanızı sağlayacak doğru SEO tekniklerini anlatıyoruz.

8 Ders

İçerik Pazarlama

İçeriklerinizi nasıl daha çekici hale getirebileceğinizden tutun hangi platformlarda nasıl pazarlamanız gerektiğine kadar bir çok konuyu kapsayan bir eğitimdir.

Çok Yakında

Kobiler için Dijitale Giriş

Kobinizi en kısa zamanda dijitale geçirerek varlığından bile haberdar olmadığınız yeni bir müşteri kitlesine ulaşmanızda yardımcı olacak olan geniş kapsamlı eğitim paketidir.

Çok Yakında

Sosyal Medya Yönetimi

Sektör analizi yaparak başlayan bu eğitimde firmalarınızın sosyal medya hesapları için nasıl özgün ve başarılı stratejiler geliştirebileceğinizi öğreneceksiniz.

Çok Yakında

E-ticaret

Fiziksel dükkanınızı ve ürünlerinizi nasıl sanala taşıyabileceğinizi ve bu dijitale geçiş sürecinde ihtiyacınız olan bir çok konuyu kapsayan eğitim setidir.

Çok Yakında

Dijital Reklamcılık

Firmanızı binlerce lira harcayıp verim alamadığınız televizyon reklamları yerine yeni reklamcılığa adım atıp internet reklamcılığı hakkında bilmeniz gerekenler anlatılır.

Çok Yakında

Kullanıcı Deneyimi

Bu eğitim ile sitenizi yada sosyal medya profillerinizi ziyaret eden potansiyel müşterilerin sitenizde aradıklarını bulmasını ve satın alma sürecini kolaylaştırarak satış oranlarınızı arttırmanızı sağlayabilirsiniz.

Çok Yakında

İlk sizin haberiniz olsun!

Söz, sadece süper fırsatları ve eğitim haberlerini göndereceğiz.

Tebrikler, Artık en süper fırsatlardan ilk sizin haberiniz olacak.