Hakkımızda

Dijital hizmetlerimiz, kuruluşların karmaşık iş zorluklarını yönetmesine ve değişen kullanıcı beklentilerine ayak uydurmasına yardımcı olur. Danışmanlık ve websitesi tasarımından, çözüm geliştirme ve sürekli iyileştirmeye kadar, tüm dijital ürün yaşam döngüsü boyunca çalışırız.

NASIL YAPIYORUZ?

01

Analiz

Alacağınız hizmetlerden verimli bir şekilde yararlanabilmek için mevcut durumunuzu bilmek çok önemlidir. Bu nedenle hangi hizmeti almak isterseniz isteyin Vesta Medya olarak ilk önce firmanızın, bulunduğunuz sektörün ve rakiplerinizin durumunu analiz ediyoruz.

02

Planlama

Çeşitli analizlerimiz sonucu elde ettiğimiz verileri toplayarak size özel bir plan oluşturuyoruz. Unutmayın her sektörün ve her firmanın kendine özel bir duruşu ve yapısı vardır. Bu nedenle hizmetlerin size özel tasarlanmış olması çok önemlidir.

03

Uygulama

Size özel çalışma planınınızı belirledikten sonra alanında uzman kadromuz talep ettiğiniz hizmetleri web siteniz, sosyal medyanız ya da reklamlarınız için özel dijital profillerinize uyguluyorlar.

04

Güncelleme

Uygulama yapıldıktan sonra ise aldığınız hizmete bağlı olarak düzenli takipler gerçekleştirip gerekli gördüğümüzde ufak güncellemeler yaparak sizi ve firmanızı sürekli güncel tutarak bir adım öteye taşıyoruz.

BİZ KİMİZ?

Berk Peksel

Berk Peksel

Bir çok girişimin hayata geçmesinde emeği bulunan yurtiçi ve yurtdışı birçok alanda dijital dönüşüm ve sosyal girişimcilik alanlarında uzmanlaşmış olan Berk, Vesta Medya’nın kurucusu ve yöneticisi konumundadır.

Halis Yılmaz

Halis Yılmaz

İşe ilk olarak html,css ve php kullanarak siteler yaparak başlayan Halis, wordpress ile kurumsal firmaların her ihtiyacını karşılayacak siteler tasarlıyor. 8 yıldır web tasarım ve SEO uzmanı olarak çalışmalarına devam ediyor.

Yusuf Rende

Yusuf Rende

10 Yıllık Bilişim ve WordPress yazılım uzmanlığı ile bulut sistemlerinin üzerinde iş ortaklarımızın Voip ve diğer uygulama sistemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde çalıştırıyor.

SORU SOR!

Firmanızı dijitale geçirmek için tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmak. Bırakın gerisini biz düşünelim . Size bu yolculukta eşlik edelim

İlk sizin haberiniz olsun!

Söz, sadece süper fırsatları ve eğitim haberlerini göndereceğiz.

Tebrikler, Artık en süper fırsatlardan ilk sizin haberiniz olacak.