Sık Sorulan Sorular

WEB TASARIM

Nasıl %99.9 garantisi verebiliyorsunuz?

Yalnızca %99 aktifllik garantisi veren ve güvenimizi kazanmış sunucu firmaları ile çalışıyoruz.

SSL sertifikası neden gereklidir?

Her geçen gün duyduğumuz güvenlik açıkları ve hack olaylarını aza indirgemek için bütün uzaman firmalar SSL sertifikasını bir tercihden ziyade zorunluluk olarak görmektedir. SSL sertifikası sitenizde yapılan iletişimin daha güvenli bir şekilde şifrelenmesini ve kullanıcılarınızın daha güvende hissetmesini sağlar. Google’da 2018 yılından itibaren SSL sertifikası olmayan siteleri güvensiz olarak işaretleyerek sıralamada dezavantaj sağlamaktadır.

Neden WordPress kullanıyorsunuz?

Dünya üzerindeki bütün sitelerin %30’u açık kaynak kodlu wordpress altyapısı kullanmaktadır. Bunun nedeni ise her tür ihtiyaç için şekillendirilmesi ve sürekli güncel ve güvenli kalmasıdır.

Site tasarımım özgün mü olacak?

Size özel yaptığımız siteler her zaman şirket yapınıza ve isteklerinize bağlı olarak özelleştirilir asla sizinkisi ile bire bir aynı bir web sitesi ile karşılaşmazsınız. Böylece tasarım anlamında da rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz.

EĞİTİMLER

Eğitimleri kimler veriyor?

Eğitimleri alanında uzman ve aktif olarak çalışan ekip arkadaşlarımız vermektedir.

Eğitim dökümanları verilecek mi?

Eğitimler tamamlandıktan sonra yalnızca kişisel amaçlı kullanılmak şartı ile eğitimde kullanılan içeriklere erişiminiz olacaktır.

SOSYAL MEDYA

İçerikler özgün mü olacak?

Sosyal medya sayfalarınıza hazıladığımız içerikler firmanıza özel geliştirdiğimiz sosyal medya stratejileri doğrultusunda size özel tasarlanır.

SEO

SEO çalışmalarının etkileme süresi ne kadardır?

SEO çalışmasının web sitenize katkıda bulunması anahtar kelime ve rekabet oranına göre değişkenlik gösterebilir ancak çoğunlukla birkaç ay içerisinde geri dönüşler gözlemlenebilmektedir.

soru sor

Merak ettiklerinizi bize yazın en kısa sürede sorunuzu cepalayalım.

İlk sizin haberiniz olsun!

Söz, sadece süper fırsatları ve eğitim haberlerini göndereceğiz.

Tebrikler, Artık en süper fırsatlardan ilk sizin haberiniz olacak.