Sosyal Medya Danışmanlığı

Tüm Paketlerde

Öne Çıkan Özellikler

Mesaj Cevapları

Bütün paketlerde sayfanıza gelen özel mesajlara cevap verilir. Bu sayede müşteri ile devamlı iletişim içerisinde kalınır

Düzenli Postlar

Size özel hazırlanan içeriklerin düzenli olarak paylaşılması sayesinde düzenli takipçileriniz oluşmaya başlar

Profil Tasarım

Firmaya özel tasarlanan profiller sayesinde sayfalarınız özgün ve şık bir görünüm kazanır.

Hediye Reklamlar

Hediye reklamlar sayesinde sosyal medya reklamlarının faydalarını kendi gözlerinizle görebilir ve dilerseniz daha fazla reklam vermeyi tercih edebilirsiniz.

hala emin değil misiniz?

Yönettiğimiz Bazı Sayfaları İnceleyin

Tamamen emin olmanın en iyi yolu önceki çalışmalarımıza ve referanslarımıza bakmaktır.

Tasarım Özellikleri

Tüm web sayfaları güncel wordpress altyapısı ile tasarlanır. Responsive (Adaptif) altyapı sayesinde websitesi tablet, telefon gibi farklı ekran boyutlarına uyum sağlar.

 

Hosting Özellikleri

Kullandığımız %99 çalışma garantili ve SSL destekli sunucular sayesinde siteniz her zaman güvende kalır. Düzenli alınan yedekler ile de sitenizin bir kopyası daima saklanır.

E-Mail Özellikleri

[email protected]ız.com uzantılı kurumsal mail adresleri 250mb depolama alanı ile teslim edilmektedir. Tüm mail sağlayıcılar ile uyumlu olmakla birlikte talep doğrultusunda depolama alanı arttırılabilmektedir.

Sosyal Medya Özellikleri

Sürekli değişen ve gelişen sosyal kanalların yönetimi için gerekli özgün içeriği profesyonel tasarımcılar ile hazırlıyoruz. Müşterilerinizle olan iletişimi marka kimliğinize uygun şekilde kuruyoruz.

Arama Motoru Kaydı

Websitenizi ücretsiz arama konsoluna entegre ediyoruz. Böylece müşterilerin sizleri Google’da bulabilmesi için dijital dünyadaki ilk ayak izinizi oluşturuyoruz.

Analiz Özellikleri

En güncel analiz araçları ile siteniz düzenli olarak takip ediyor ve isteğiniz doğrultusunda sizler güncel durumunuz hakkında bilgi veriyoruz.

İlk sizin haberiniz olsun!

Söz, sadece süper fırsatları ve eğitim haberlerini göndereceğiz.

Tebrikler, Artık en süper fırsatlardan ilk sizin haberiniz olacak.