Web Tasarım

Tüm Paketlerde

Öne Çıkan Özellikler

Responsive Tasarım

Web siteniz masaüstü, tablet yada telefon fark etmeksizin her zaman güzel gözükür. Yazı ve görsel boyutları baktığınız cihaza göre otomatik olarak boyutlandırılır.

Ücretsiz SSL

SSL sertifikası tüm paketlerde standart olarak gelir. Siteniz tarayıcılarda güvenli olarak gösterilir ve müşterilerinize güven verir. SSL sertifikasının google sıralamanıza da olumlu etkisi vardır.

Güncel Yazılım

Sitenizde kullanılan wordpress altyapısı ve temanız otomatik olarak güncellendiği için siteniz zararlı yazılım ve hack girişimlerine karşı her zaman güvende kalır. 

Haftalık Yedek

Siteniz her hafta otomatik olarak 3 farklı merkeze yedeği alınır. Her hangi bir aksilikte önemli verileriniz korunur ve kolayca geri yüklenebilir.

Hız Optimizasyonu

Litespeed serverlara özel olarak üretilen yazılımlar yüklenerek sitenizin rakiplerinizden daha hızlı yüklenmesi sağlanır. Web sitenizin hızı google sıralamanız ve müşteri memnuniyeti için çok önemlidir.

Özgün Tasarım

Bütün sitelerimizde varsa sizin şablonlarınızı yoksa yeni bir şablon oluşturarak rakip firmalara göre öne çıkan ve yenilikçi tasarım anlayışına sahip bir çizgide özgün olarak hazırlanır.

Sürekli Yayında

Kullandığımız %99.9 uptime garantili serverlar sayesinde siteniz yayına girdikten sonra siz istemedikçe kapanmaz. Bu sayede müşterileriniz 7/24 websitenizdeki bilgilere ve ürünlerinize ulaşabiliriler.

Özel Mail Adresi

maliadı@şirketadresi.com mail adresleri sayesinde şirketiniz için daha kurumsal bir yüze sahip olmuş olacaksınız. Müşterileriniz de işinizde ne kadar ciddi olduğunuzu anlamış olacak.

hala emin değil misiniz?

Tasarladığımız Bazı Sayfaları İnceleyin

Tamamen emin olmanın en iyi yolu önceki çalışmalarımıza ve referanslarımıza bakmaktır.

Tasarım Özellikleri

Tüm web sayfaları güncel wordpress altyapısı ile tasarlanır. Responsive (Adaptif) altyapı sayesinde websitesi tablet, telefon gibi farklı ekran boyutlarına uyum sağlar.

 

Hosting Özellikleri

Kullandığımız %99 çalışma garantili ve SSL destekli sunucular sayesinde siteniz her zaman güvende kalır. Düzenli alınan yedekler ile de sitenizin bir kopyası daima saklanır.

E-Mail Özellikleri

[email protected]ız.com uzantılı kurumsal mail adresleri 250mb depolama alanı ile teslim edilmektedir. Tüm mail sağlayıcılar ile uyumlu olmakla birlikte talep doğrultusunda depolama alanı arttırılabilmektedir.

Sosyal Medya Özellikleri

Sürekli değişen ve gelişen sosyal kanalların yönetimi için gerekli özgün içeriği profesyonel tasarımcılar ile hazırlıyoruz. Müşterilerinizle olan iletişimi marka kimliğinize uygun şekilde kuruyoruz.

Arama Motoru Kaydı

Websitenizi ücretsiz arama konsoluna entegre ediyoruz. Böylece müşterilerin sizleri Google’da bulabilmesi için dijital dünyadaki ilk ayak izinizi oluşturuyoruz.

Analiz Özellikleri

En güncel analiz araçları ile siteniz düzenli olarak takip ediyor ve isteğiniz doğrultusunda sizler güncel durumunuz hakkında bilgi veriyoruz.

İlk sizin haberiniz olsun!

Söz, sadece süper fırsatları ve eğitim haberlerini göndereceğiz.

Tebrikler, Artık en süper fırsatlardan ilk sizin haberiniz olacak.